Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlık-siteleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bizimmekan

Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve eğlence sitesi olarak sizlere ücretsiz ve mobil uyumlu bir şekil de kullanıcılarına hizmet veren en kaliteli ve seviyeli BİZİMMEKAN sohbet odalarına sizleri de bekliyoruz.

En iyi arkadaşlık ve chat siteleri olarak sizlere güzel bir ortamda hizmet veren Türkiye’nin en büyük eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak 7/24 online bir şekil de giriş yapabileceğiniz bizimmekan chat odalarına sizler de google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ve köklü seviyeli yazılı sohbet odaları üzerine hizmet veren BİZİMMEKAN chat Odaları’na sizler de üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

Kaliteli ve güzel bir ortam da sizler de Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi sanal alemin rakipsiz tek paylaşım  yeni çağın kültür eğlence ve arkadaşlık portalımıza sizler de Google üzerinden bedava ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sitemiz tamamen bir paylaşım ve arkadaşlık sitesi olduğundan Google ve diğer arama motoru sosyal paylaşım ağ siteleri üzerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza biraz sitemiz hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. BİZİMMEKAN sohbet siteleri olarak tamamen sizlerin iyi ve kalıcı güzel seviyeli bir ortam da yeni insanlarla daha yakından tanışmanız ve ileri de güzel dostluklar yeni aşkların yaşandığı bir yazılı sohbet sitesi olarak sizlere ücretsiz bir şekil de hizmet vermekteyiz. Chat odalarımızda Türkiye ve Avrupa’nın bir çok farklı Ülke ve Şehir’lerden sitemize giriş yapan Ba/Bayanlarla sizler de chat odalarımızda güzel paylaşımlara katılabilirsiniz. Tanıtım olarak bugün ele aldığımızı bizim mekan chat odalarımız da tamamen sizlerin kendi istekleri doğrultusunda giriş yaptığınız muhabbet odalarımız da sizlere günün 7/24 Saat’i online bir şekil de chat odalarımızda en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Hayatınıza yeni bir neşe yeni bir tad katacak olan sanal alemin en iyi arkadaşlık sitesi olarak sizlere vermiş olduğumuz muhabbet kanallarımızda sizler de günlük  yoğun iş temposunu bir nebze olsa da bizimle chat odalarımızda üstünüzdeki bu stresi atabileceksiniz. Ücretsiz bir şekil de sohbet edebiceğiniz bir mekan da sizler de yeni ve eski yazılı chat kullanıcıları ile aynı bir catı altında paylaşımlara katılabeceğiniz chat odalarımız da kendinize bir takma isim nick (rumuz) alarak kolay bir şekil de sitemizin sohbet bölümüne giriş yapabileceksiniz.

Eğlence ve keyif dolu güzel bir ortamda sohbet edeceğiniz gerçek insanlarla sizlere daha kaliteli bir sohbet ortamı yaratmak için kendini geliştiren ve kullanıcıların öneri şikayet ve istekleri taleplerine yer verilen bir eğlence sitesinden daha fazlasını yaşamak istiyorsanız sizleri de sohbet kanallarımıza bekliyoruz. Bizimmekan sohbet kervanına sizlerin ilk girişiniz ise; sizler de ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Yeni insanlarla bilgi paylaşım adına sizler de Bay ve Bayan diğer kullanıcılarımızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kullanıcılarına mobil uyumlu bir şekil de hizmet veren Bizimmekan mobil sohbet odalarımıza sizler de artık cep telefonlarınızdan çok kolay bir şekil de giriş yapabileceksiniz.

BİZİMMEKAN SOHBET ODALARI

Ana sayfamız üzerin de sizler de sitemize ilk giriş yapıyorsanız öncelikle sizleri temsil edecek kendinize ait bir takma isim (nick) almanız yeterli olacaktır. Burada kendi isminizi özel ad soyad bilgileri vermek yada gizlemek tamamen sizlere bırakılmış. Bay ve Bayan kullanıcılarımızın giriş yaptığı chat kanallarımız olarak sizlere hizmet verdiğimiz kanallarımız sıras ile; Bizimmekan, sohbet, chat, radyo, oyun ve muhabbet odalarımızdır. Sunucumuzun genel yardım kanalı olarak #OperHelp , #Yardim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Günün 7/24 Saat’i keyifli muhabbet’lerin yaşandığı chat odalarımızda sizler de yeni insanlarla tanışabilir, bilgi ve paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Bizim mekan oyun soru cevap eğlence odalarımızda sizler de diğer yarışmacı kullanıcılarımızla kıyasıya bir şekil de yarışabilirsiniz. Her Ay’ın sonunda birinci (1) gelen yarışmacı arkadaşlarımıza sitemizin yönetimi tarafından sunucumuzun resmi global odalarında operatör (@) yetkisi ve çeşitli ödüller verilmektedir. Her Ay’ın sonunda oyun botumuzun topladığı puanlar sonrası kazan oyuncu arkadaşımızın kullanıcı ismini Vip ve kanal topiclerine nickleri özel bir şekil de yazılmaktadır. Bizimmekan radyo müzik keyfi ile sizler de günün her saatin de bedava online bir şekil de radyomuzu dinliyebileceğiniz radyo kanalımızda en güzel hit parçalarla sizler de sevdiklerinize, eş dost ve arkadaşlarınıza istek parçalar da bulunabilirsiniz. Hem muhabbet, hem oyun bunun yanında radyo kanalımızda güzel vakit geçirebileceğiniz sanal alemin en iyi seviyeli ve  eğlenceli chat sitemize sizler de Google üzerin den ücretsiz bir şekil de sitemize giriş yapabilirsiniz.

                                           BİZİMMEKAN MOBİL SOHBET

Bizimmekan mobil sohbet odaları olarak artık sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza Andro İRC kolay bir şekil de artık ev ve iş yerleriniz de yada gezmelerde,seyahat tatilleriniz de okulda dışarı da nerede olursanız olun akıllı cep telefonlarnız sayesin de çok kolay bir şekil de BİZİMMEKAN MOBİL SOHBET odalarımıza güvenli bir şekil de bağlanabileceksiniz. Chat ve sohbet odaları’na kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz.
Öncelikle Andro İRC uygulama hakkında biraz sizlere bilgi vermek istiyorum. Apple, Asus, Casper, General Mobile, HTC, LG, NOKIA, Samsung ve Sony gibi İphone Blacberry gibi Akıllı Cep Telefon’larınızda sizler de kolay bir şekil de Google Play Store adresin de uygulamayı Cep Telefonlar’ınıza kolay bir şekil de yükleyebilirsiniz.
Andro irc Cep Telefonlarınızla kolay ve üyeliksiz ücretsiz bir şekil de iOS (İphone) Akıllı cep Telefonlarınız sayesin de kolay bir şekil de irc Chat sunucular da sörf yapabilirsiniz. Cep Telefonlardan chat’e bağlanmak için yapmanız gereken çok basit.
Android için ilk önce Cep Telefonlarınızda İnternet paketinizin olması gereklidir. Daha sonra Google Play Store’ye giriş yapınız. Burada arama olarak irc Client Andro irc uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Burada Andro İRC diye arattığınızda karşınıza bir çok değişik isim de Android irc isimleri çıkabilir. Bunlardan başlıcaları Yaic Sebastian Kaspari ve Android irc uygulamalarıdır. Bu uygulamarı cep telefonlarınıza güvenli ve kolay ücretsiz bir şekil de kurabilirsiniz. Kurulumu yaptıkdan sonra giriş yapacağınız web site irc giriş sunucunun gerekli ip sunucu ismi ve port yazılımı hakkında makale anlatımımıza devam edelim.
Andro İrc uygulamasını inndirdik sonra örnek olarak gireceğiniz sunucu ismini sohbet.org irc sunucumuz olsun.
Yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır.
Andro İRC Kullanımı
Uygulamaya Server giriş adresi olarak : irc.sohbet.org olarak ayarlamanız burada sadece biz sohbet sunucumuzu örnek verdik siz gireceğiniz sunucuya göre ismi değiştirip ayarlarsınız artık.
Daha sonra Sunucu düzenleme ve ayarlar için.
Başlık: Gireceğiniz sunucu ismi: Sohbet (Bizimmekan)
Ana Sunucu: Gireceğiniz irc Server : irc.sohbet.org   (Bizimmekan)
Bağlantı Noktası:Port 6667 -700 Tüm portlar çalışır.
Parola: Sunucuda kayıtlı nick (Rumuz) şifresi Password: Şifreli değil se boş gecebilirsiniz.
Kullanıcı: Takma İsim (Nick) kullanacağınız kullanıcı ismi
Gercek İsminizi yazmıyabilirsiniz kafanızda değişik isimler kullanabilirsiniz.
Yukarıda resim de görüldüği gibi sizler de ayarlarınızı kolay bir şekil de yapabilirsiniz. Hem özel hem de kanal genelin de kolay bir şekil de sohbet edebilirsiniz.
Türkçe Dil ve Harf karakter desteği olarak ISO- 8859-9 olarak tercih edebilirsiniz.
Daha sonra /server irc.sohbet.org giriş yaptık sonra öncelikle şuna dikkat etmenizi öneriyoruz, bir çok ircd Server sunucular spam saldırı clone bot ve inviter gibi saldırıları önlemek için sunucularda Giriş Kod uygulamasını yapmaktadırlar. Burada giriş yapacağınız server’e bağlandık sonra Statüs penceresin de karşınıza çıkacak /giris rakam orada yer Alan sayı ve rakamı girerek kolay bir şekil de Proxy olmadan kendi Cep Telefonlarınızdan irc sunuculara giriş yapabilirsiniz. Türkçe karakterler de cep telefonlarınız da yazılar Düzgün görülmiyebilir buda son zmanda eschat ve Java destekli Light İRC gibi mobil cep telefonlara göre uygulamaların yeni çıkması ilerliyen zamanda yeni versiyonlar da bu sorunun gideirlmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Sizler de dilediğiniz ve her Saat her Zaman Cep Telefonlarınızdan güzel ve kolay basit bir şekil de irc sunuuculara giriş yapabilirsiniz. Bizimmekan Google Play üzerinde ve Android Marketler de bedava (free) olarak yazılı sohbet sitemize akıllı cep telefonlarınız sayesin de çok kolay bir şekil de ulaşabileceksiniz. Bizimmekan mobil sohbet girişler de giriş yapan kullanıcılarımız Türkçe harf ve kötü görünüm karışımından sonra öncelikle bilgilendirme olarak; Android telefonlarda kullandıgımız güzel bir program. Türkçe karakter sorunu yaşayan arkadaşlar Yeni Sunucu eklerken karakter seti bölümünden ISO-8859-9 u seçerek türkçe karakter sorununa çare bulabilirler. Uygulamayı kapatıp yeniden açtıgınızda artık ç – ş – ı – ğ gibi harflerde herhangi bir sorun yaşamıycaksınız… Bu anlatımdan sonra sizler de çok kolay bir şekil de mobil cep telefonlarınız sayesin de Türkiye’nin en çok tercih edilen Bizimmekan mobil chat odalarına güvenli bir şekil de giriş yapmış sayılacaksınız.

bizimmekan sohbet odaları

bizimmekan sohbet odaları

        BİZİMMEKAN SOHBET ODALARI GENEL BİLGİLENDİRME KURALLARIMIZ

 • Bizimmekan chat odalarımızda başkalarına ait özel bilgileri vermek dağıtmak kesinlikle yasaktır.
 • Bizimmekan İRCD Sunucu odalarımızda reklam, küfür, clone, invite zararlı scriptler kullanmak genel olarak yasaklanmıştır. Bu tarz eylemler de bulunan kişiler sunucumuz odaların’a girişleri yasaklanmaktadır.
 • Bizimmekan kanallarımızda başka sitelerin ismini vermek ve farklı sitelere kullanıcıları çekmeye çalışan kişilerin girişleri yasaklanmaktadır.
 • Bizimmekan Bay/Bayan kullanıcıların özel bilgilerini (ad soyad, telefon, ev adresi, iş adresi facebook, twitter, skype ve instagram, whatsapp) gibi bilgileri kanal odalarında dağıtmak ve yaymak kesinlikle ama kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymuyan kişiler gerekli en ağır ceza – i – işlemlere tabi tutulmaktadır.
 • Sahte rumuz ve sahte profil tanıtımları sunucu yönetimi admin bilgileri ile sunucu sahibiyim/yardimcisi (root admin) gibi uydurma kandırma gibi beyanlarda kişilerden herhangi özel bilgileri istemek ve dağıtmak (para kontör) gibi benzeri eylemler de bulunmak kesinlikle yasaktır.
 • Sunucumuzdaki kullanıcıların haklarına saygısızlık etmek, sunucunun huzurunu bozma gibi siyaset, propaganda gibi eylemler de bulunmak, din, dilü ırk ve mezhep ayrımı yapmak TC. YASA VE KANUNLARINA karşı gelen kullanıcıların sitemize girişleri tamamen sitemiz yönetimi tarafından engellenmektedir.
 • Bayan kullanıcılarımıza küfür, argo tehdit gibi özel ip bilgilerini almak istemek ve dağıtmak tamamen yasaktır.
 • Sitemiz odalarına giriş yapan kullanıcılarımızın özel giriş whois bilgileri tamamen güvenlik nedeni ile sunucumuz yönetimi tarafından gizlenmekte ve paylaşım yapılmakta. Bu kurallara herkesin riayet etmesi mecburidir. Başka kişilerin bilgilerini istemek tamamen yasaktır.
 • Yardım istek şikayet ve diğer bilgilendirmeleriniz için bizlere #OperHelp kanalından ulaşabilirsiniz.
 • Türkiye’nin en çok kullanılan sanel alemin en iyi arkadaşlık ve chat siteleri olarak sizlere vermiş olduğumuz Bizimmekan chat odalarımıza sizler de Google üzerinden bizlere ulaşabileceğiniz anahtar keywords kelime (tag) olarak bizlere; bizimmekan, bizimmekan sohbet, bizimmekan chat, bizim mekkan sohbet odaları, bizimmekan sohbet siteleri gibi kelimeler de Google ve diğer arama motorları üzerinden arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Bizlere iletişim ve hakkimizda ana sayfalarımız üzerinde bizlere öneri şikayet ve paylaşımlarınızı ileterek. Sizlere daha iyi bir şekil de keyif alabileceğiniz chat odalarımızda en iyi hizmeti vermeye devam edecez. Bizimmekan yeni çağın kültür eğlence ve en iyi mekan olarak sizleri de BİZİMEKAN ailesine bekliyoruz. Sitemiz hakkında fikir ve yorum beyan görüşlerini esirgemeyen sitemizin sohbet kullanıcıların genel yorumları aşağıdaki gibidir.
 • Murat: Bizimmekan ailesi en iyi aile diyebileceğim tek arkadaşlık sitesidir.
 • CeYLan: Buraya ilk girişim aslında alışma devresinden sonra artık aile mekanı haline gelen bir site.
 • Ody: Kel kafamın belalı başı.
 • Umit: Sanalsiz ve Bizimmekan’siz bir hayat asla düşünemem.
 • Tam Abe: Bazen iyi bazen kötü hayat hep yek düşeş gelse battı balık yan gider.
 • TUNAHAN: Bizi çekemiyen çift anten taksın.
 • MenekŞHe: Her gün özelime gelen erkeklerden bıktım. Ama  gitmek elde değil.
 • CaviDan-19: Evde kalanların mekanı işte bizimmekan:p
 • Ersoy: Al gulum ver gulum.
 • Yukarıdaki yorumlar bizimmekan ve sohbet.org sunucumuz odalarına giriş yapan kullanıcılarımızın kendi görüşleridir. Sizler de bu makale konumuz altında sitemiz odaları hakkında kendi fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizimmekan sohbet odaları Türkiye’nin en köklü sohbet odaları olarak sizleri de sohbet.org bizimmekan chat odalarımıza bekliyoruz.
 • Bizimmekan arkadaşlık sitemize sizleri de bekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler :
Yonetici tarafından 15 Ocak 2017 tarihinde yazıldı. 2818 kişi inceledi , 0 kişi yorumladı.
Bir Önceki yazımıza göz atabilirsiniz " "

Bizimmekan yazısına yapılan yorumlar

Kahkaha.Net © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.
İzinsiz Site İçerisindeki Materyalleri Kopyalamak Yasaktır.